بهترین طراحی لیوان های کاغذی

0 Comments
طراحی لیوان های کاغذی 21

در Limepack ما به بسیاری از مشتریان مختلف در طراحی لیوان های کاغذی کمک می کنیم. ما در سرتاسر اروپا مشتریانی داریم که همگی با ایده‌ها یا نیازهای متفاوتی طراحی شده‌اند که منجر به طراحی‌های خلاقانه و جذاب می‌شود. در مجموع، ما بیش از 3000 طرح ساخته‌ایم و تصمیم گرفتیم تصویری از 12 بهترین طرحی که دیده‌ایم را به شما ارائه دهیم.

طراحی لیوان های کاغذی

این مقاله به آنچه که این طرح‌ها را منحصر به فرد می‌کند، می‌پردازد و از فرصت‌هایی که لیوان‌های کاغذی می‌توانند ارائه دهند، استفاده می‌کند. هدف از این مقاله نیز الهام بخشیدن به بسته بندی چاپی شما و ارائه پیشنهادهایی در مورد نحوه استفاده از محصولات چاپی برای تبلیغ نام تجاری خود است.

ما تمام لیوان‌های کاغذی خود را با رنگ CMYK چاپ می‌کنیم، بنابراین می‌توان لیوان‌ها را در رنگ‌هایی که مشتری می‌خواهد بدون پرداخت هزینه اضافی چاپ کرد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تمام تکنیک های مختلف چاپ بخوانید .

طراحی لیوان های کاغذی
© Limepack. لیوان کاغذی مالیبو

پم روستری

Pam Roastery به دنبال طراحی معاصر بود که دو فعالیت آنها را نشان دهد: کافی شاپ و گالری هنری. نتیجه نقاشی مردی شبیه نقاش معروف دالی است که یک فنجان قهوه در دست دارد.

همچنین، Pam Roastery فنجانی می‌خواست که کارمندان آن‌ها را آسان کند تا نشان دهند چه مقدار اضافی در قهوه ریخته شده است. PAM Roastery همچنین حساب های رسانه های اجتماعی خود را اضافه کرده است تا به مشتریان خود اطلاع دهند که همیشه می توانند آنها را آنلاین پیدا کنند و پیشنهادات یا رویدادهای ویژه آنها را کشف کنند.
PAM همچنین می خواست حمایت خود را از محیط زیست نشان دهد، و بنابراین، لیوان های کاغذی دارای گواهی FSC و 100٪ گیاهی را انتخاب کرد. در اینجا می‌توانید درباره معنای گواهینامه FSC بیشتر بدانید .

ELLIOT – قهوه و آبجو صنایع دستی

الیوت در هنگام سفارش لیوان های کاغذی با درب نارنجی در برند خود بسیار ثابت بوده است. روی فنجان های کاغذی، آنها شخصیت های مختلفی را نشان می دادند که یک فنجان قهوه با درب نارنجی در دست داشتند. پیام واضح است: هر که هستید، برای یک فنجان قهوه در الیوت خوش آمدید! تضاد بین لوگوی آنها به رنگ سفید، تصویرسازی مشتریانشان در خاکستری و پس‌زمینه مشکی باعث می‌شود که طراحی منسجم و اصلی باشد و هر قسمت به خوبی یکپارچه شود.

کافه کارتن

کافه کارتن یک کامیون کوچک قهوه در آرهوس دارد که با آن برای فروش قهوه خود به مراسم می روند. تصویر فنجان هم وانتی را که در آن قهوه درست می کنند و هم لوگوی آنها را نشان می دهد که یک فنجان قهوه را به روشی مینیمال نشان می دهد. آنها همچنین روی فنجانی که قهوه را عمدتاً از کجا می فروشند، یادداشت کرده اند، بنابراین مشتریان آنها همیشه می توانند آنها را پیدا کنند. در وسط فنجان، می توانید تمام اطلاعات استاندارد آنها را پیدا کنید تا در صورتی که مشتریان آنها بخواهند آنها را برای یک رویداد رزرو کنند. 

جاست

JUSTE شرکتی است که هدف آن فروش مستقیم محصولات از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان با قیمت منصفانه است. طرح لیوان کاغذی JUSTE یک طرح کامل است که منظره ای با رنگ های زنده و طبیعی و حیوانات یک مزرعه را به تصویر می کشد. این طراحی مشتریان را با تولیدکنندگان مرتبط می کند و به وضوح نشان می دهد که محصولات مصرف شده به صورت محلی تولید می شوند. نحوه قرار دادن لوگو بسیار هوشمندانه است: در وسط قرار می گیرد و حیوانات به سمت آن چرخانده می شوند، به طوری که مشتریانی که فنجان را در دست دارند از آنها خواسته می شود که به آرم نگاه کنند و بتوانند وب سایت و رسانه های اجتماعی خود را ببینند.

ساندویچ BOGØ

طراحی ساندویچ Bogo کاملاً با ارزش شرکت مطابقت دارد – محصولات آنها “با عشق ساخته شده اند”. سیب ها شکل قلب دارند و نشان دهنده اشتیاق شرکت به غذایی است که برای مشتریان خود درست می کنند. رنگ اصلی قرمز است که تداعی کاملی با عشق و اشتیاق است.

در پایین، آنها نام و نمادهای رسانه اجتماعی خود را دارند تا مشتریان خود را تشویق کنند تا فروشگاه مورد علاقه خود را به صورت آنلاین دنبال کنند. یکی از سیب ها دارای برچسب بازیافت است تا نشان دهد که فنجان ها را باید در سطل زباله انداخت نه در طبیعت.

بیگ دین اسمگ

این کافی شاپ طرح لیوان کاغذی را انتخاب کرده که جلب توجه می کند. رنگ پس زمینه نارنجی روشن است که با لوگوی بسیار دقیق و اطلاعات رسانه های اجتماعی در سمت چپ فنجان در تضاد است. در پس زمینه، آنها نمادهای کوچکی از تمام محصولات مختلفی که در کافی شاپ خود ارائه می دهند اضافه کرده اند.

آدلر آپوتکه

طراحی لیوان کاغذی برای Adler Apotheke نشان می دهد که آنها بسیار بیشتر از یک داروخانه هستند، آنها همچنین قهوه باکیفیتی را به مشتریان خود می فروشند تا وقتی داروی خود را تحویل گرفتند، آنها را در سفر ببرند. در یک طرف طرح تصویری از کارمندی وجود دارد که اشیاء مختلف را در دست دارد، اما همچنین برچسبی وجود دارد که نشان می‌دهد می‌توانید قهوه بخرید.

در طرف دیگر می توانید لوگو، آدرس و اطلاعات تماس شرکت آنها را ببینید تا مشتریان تمام اطلاعات لازم را دریافت کنند. رنگ پس زمینه لیوان کاغذی آبی است که معمولاً با جامعه پزشکی مرتبط است و باعث می شود که فنجان در بین مخاطبان برجسته شود.

قهوه تخصصی Beanery

قهوه مخصوص Beanery فنجان های خود را بسیار رنگارنگ طراحی کرده است. تمام کلمات به محصولی اشاره دارد که آنها در کافی شاپ خود ارائه می دهند و رنگ ها مانند رنگین کمان به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند.

بنابراین فنجان ها بسیار منحصر به فرد هستند، زیرا مانند منویی است که مستقیماً در دست مشتریان است که می تواند محصولات متنوعی را که Beanery ارائه می دهد کشف کند. پس زمینه خاکستری رنگ های مختلف انتخاب شده برای کلمات را برجسته می کند و خواندن کلمات در حالی که فنجان را در دست دارد برای مشتری آسان است.

راسموس پرهن

لیوان های کاغذی با چاپ را می توان برای اهداف مختلف مانند تبلیغ یک کمپین سیاسی استفاده کرد. در اینجا طرحی برای راسموس پرهن، سیاستمدار دانمارکی، که برای انتخابات ملی نامزد شده است، آورده شده است. این طرح دارای عکس، شعار، آرم حزب سیاسی و تمام اطلاعات شخصی او است، به طوری که جام مانند یک کارت حرفه ای است که به انتخاب کنندگان احتمالی داده می شود. همین طرح در دو طرف فنجان چاپ شده است تا افراد بدون توجه به اینکه فنجان را در دست دارند، شانس دیدن او را روی فنجان افزایش دهند.

کرککافه

Kirkekaffe یک رویکرد مینیمالیستی را برای طراحی لیوان کاغذی خود انتخاب کرد. در یک طرف یک لوگو با حروف بلوک – قرمز، سفید و مشکی وجود دارد و در طرف دیگر مشتریان امکان اسکن کد و عضویت در خبرنامه شرکت را دارند.

این طرح همچنین دارای یک برچسب BIO و FSC است تا نشان دهد که شرکت برای محیط زیست ارزش قائل است و بسته بندی هایی را ترویج می کند که برای محیط زیست بهتر است.

Samsung Express Eepair

تعمیر اکسپرس سامسونگ روی لیوان کاغذی طرحی دارد که به صورت تمام روکش است، به این معنی که برای دریافت مفهوم طرح باید کل لیوان را ببینید. تضاد بین پس‌زمینه کامل مشکی و ویژگی‌های طراحی سفید مانند نمادها و متن باعث می‌شود که مشتری به راحتی بداند چه چیزی را ارائه می‌کند.

نمادها رایج ترین محصولاتی را نشان می دهند که می توانند به تعمیر آنها کمک کنند و دقیقاً در کنار آنها توضیح می دهند که چگونه می توانید اطلاعات تماس آنها و برخی از شرایط آنها را پیدا کنید. این طرح همچنین دارای گواهینامه FSC است و اینکه آنها 100٪ مبتنی بر گیاه هستند.

واگنر ماشینن

طرح Wagner Maschinen برای فنجان های قهوه مورد استفاده در نمایشگاه ها یا سایر رویدادهای شرکتی ساخته شده است. طراحی توصیفی است، زیرا فعالیت شرکت و محصولات مختلف ارائه شده توسط آنها را نشان می دهد. از این رو، وقتی مردم در نمایشگاه از آنها قهوه می گیرند، می توانند متوجه شوند که شرکت در مورد چه چیزی است. آنها همچنین یک کد QR اضافه کردند که مشتریان را به وب سایت خود هدایت می کند.

این طرح همچنین با یکپارچگی طراحی ساخته شده است که در آن رنگ‌هایی که در طراحی استفاده می‌شود مانند لوگوی آن‌ها است .

میتوانید نمونه های ما دار این بخش ببینید

One thought on “بهترین طراحی لیوان های کاغذی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *