چگونه می توان کیفیت لیوان های کاغذی یکبار مصرف را تشخیص داد

0 Comments
کیفیت لیوان های کاغذی

ما در این مقاله راهکار هایی را به شما نشان می دهبم تا راحتتر بتوانید از کیفیت لیوان های کاغذی یکبار مصرف خریداری شده باخبر شوید

بوکردن لیوان کاغذی

بسته بندی بیرونی لیوان کاغذی را باز کنید و بوی لیوان کاغذی را استشمام کنید. لیوان کاغذی واجد شرایط نباید بو داشته باشد. لیوان های کاغذی فاقد صلاحیت، مانند پارافین صنعتی، دارای درجه غذایی نیستند، اما پلی اتیلن بازیافت شده غیرغذایی، ممکن است برخی از اجزای کم مولکولی ناپایدار آزاد شوند، بو آزاد شوند، در صورت پوشاندن آب داغ و غیره، ممکن است بو واضح تر باشد، مانند یک وضعیت باید با دقت درمان شود.

نیشگول گرفتن لیوان کاغذی

استانداردهای ملی دارای الزامات سفتی بدنه فنجان و استحکام کف فنجان برای لیوان های کاغذی هستند. لیوان کاغذی بسیار نرم و کمی صاف است. ممکن است محصولی باشد که گوشه ها را بریده و استفاده از آن آسان نباشد. استفاده از این لیوان کاغذی برای گرفتن آب گرم و ایجاد صدمات تصادفی مانند سوختگی آسان است.

توجه به یک نکته

مواد سفید کننده فلورسنت در لیوان های کاغذی مجاز نیستند. برخی از محصولات غیرقانونی از کاغذ بازیافتی ساخته شده اند و سفیدی آن کافی نیست. ماده سفید کننده فلورسنت را برای استفاده به عنوان کاغذ خمیر خام اضافه کنید. اگرچه در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر اینکه جذب فلورسرها می تواند به انسان آسیب برساند وجود ندارد، فلورسرها به عنوان یکی از عوامل بالقوه سرطان زا ذکر شده اند. اگر حاوی یک ماده فلورسنت باشد، هنگامی که با نور ماوراء بنفش تابش می شود، فلورسانس آبی ساطع می کند. مصرف کنندگان می توانند از این اصل برای انجام تأیید اولیه با استفاده از یک خودکار تقلبی که نور ماوراء بنفش ساطع می کند استفاده کنند. اگرچه عامل فلورسنت در حضور پوشش به سرعت به داخل غذا نفوذ نمی کند و به آن مهاجرت نمی کند، اما هنوز یک خطر بالقوه وجود دارد. طبق استاندارد

در مورد کیفیت لیوان های کاغذی میتوانید به مدل لیوان و نوع کارایی آن نیز توجه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید

کیفیت لیوان های کاغذی یکبار مصرف دو جداره

بجای آن‌که دو لیوان را داخل هم قرار دهید و یا با آستین لیوان داغ خود را نگه‌دارید می توانید از لیوان یکبار مصرف کاغذی دوجداره استفاده کنید. این لیوان‌ها برای نوشیدنی‌های گرم نظیر چای، قهوه و شکلات داغ طراحی شده‌اند.  با این محصول بدون آن‌که دست مشتری بسوزد حس خوب یک نوشیدنی داغ را تجربه می‌کند. این لیوان‌ها دارای یک ورق داخلی و یک ورق بیرونی است که توسط یک لایه هوا از هم جدا شده‌اند.

لیوان کاغذی یکبار مصرف چندلایه

لیوان یکبار مصرف کاغذی چند لایه

لیوان های چند لایه برای نوشیدنی‌های گرم و سرد مناسب‌اند. این لیوان‌ها ممکن است دارای یک یا چند لایه پلیمری باشند که هر لایه اضافی استحکام بیشتری را ارائه می‌دهد. لایه ها همچنین مایعات را درون لیوان نگه‌داشته و از تعریق و ضعیف شدن قسمت بیرونی لیوان جلوگیری می‌کند.

لیوان کاغذی یکبار مصرف بازیافتی

کیفیت لیوان های کاغذی مصرف ساخته شده از الیاف مصرفی

این لیوان‌ها از الیاف و کاغذهای بازیافتی که دارای مجوز از سازمان غذا و دارو است، تولید شده‌اند. استفاده از این ظروف یکبار مصرف باعث می‌شود تا شما مسئولیت اجتماعی و وجه طبیعت دوست خود را برای مشتریان به نمایش بگذارید. این لیوان‌ها برای مصارف سرد و گرم مناسب است اما در تهیه آن از کاغذ دسته اول کمتر استفاده شده است.

لیوان کاغذی یکبار مصرف دوستدار محیط زیست

لیوان های پایدار  یا دوستدار محیط زیست از منابع تجدیدپذیر ساخته شده‌اند. یکی از انواع مواد تشکیل دهنده این لیوان‌ها PLA است. این لیوان‌ها در دو نوع گرم و سرد موجود است پس قبل از خرید حتما نوع مصرف خود را مشخص کنید.

لیوان یکبار مصرف کاغذی روکش دار

لیوان کاغذی یکبار مصرف روکش‌دار

کیفیت لیوان های کاغذی روکش دار مانند نمونه چند لایه دارای استحکام بیشتری هستند و در برابر نشت مقاومند. این لیوان ها برای مصارف نوشیدنی‌های سرد طراحی شده‌اند و برای سرو نوشابه و لیموناد و هر نوع نوشیدنی سرد ایده‌آل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *