نشتی آب و مایعات لیوان کاغذی

2 Comments
نشتی آب

چرا در برخی از لیوان های کاغذی نشتی آب وجود دارد؟

وقتی شما از یک لیوان استفاده میکنید و نشتی آب در آن اتفاق می افتد حس بدی ایجاد میند مایعی که ممدن است روی دست یا لباس و میز و محل قرار گرفتن لیوان جاری شده باشد .

این حس بسیار بد را میشناسیم وبا استفاده از تجربیات و مواد اولیه با کیفیت در ضمینه حل این مشکل و نشتی آب اقدام کردیم . مجموعه تولیدی برتر کاپ در تلاش است که در صنعت تولید لیوان کاغذی / لیوان کاغذی دوجداره / کاملترین وبی نقص ترین را برای شما محیا کند . ,

بارها پیش می آید که مشتریانی در تماس با ما این موضوع را عنوان میکنند که لیوان کاغذی که از بازار تهیه کردیم و هنگامی  مایعات درون آن میریزیم از انتهای آن یا با سرعت و یا به آرامی مایعات از آن خارج میشود و نشتی دارد.

این شرایط دلیل فنی دارد که در زمان تولید لیوان کاغذی روی داده است. بدین صورت که در زمان تولید کف لیوان کاغذی با بدنه آن به درستی اصطلاحا دوخت نخورده است. ویا زمانی که استروک لیوان کاغذی در مرحله اول در دستگاه تولید لیوان کاغذی به درستی بدنه آن اصطلاحا اتو نشده است که باعث میشود این اتفاق بیافتد.

نشتی آب

حال آنکه در گروه تولیدی لیوان کاغذی برتر کاپ مشکل نشتی آب و مایعات لیوان کاغذی کاملا برطرف شده است ، بدین صورت که اولا تنظیم دستگاه ها به گونه ای است که مدام توسط سرویس کاران خبره بررسی و سرویس میشوند و در مرحله بعد نیز اپراتور دستگاه لیوان کاغذی کنار دستگاه همواره آب جوش دارد که هر چند دقیقه یکبار تمامی قالبهای دستگاه لیوان کاغذی با ریختن آب جوش و تست کردن لیوان کاغذی و گذراندن زمان از این فرآیند از تمامی لیوان کاغذی هایی که به شکل رندم از دستگاه خارج میکند و با این روش های به ظاهر ساده مانع از تولید لیوانی با اشکال نشتی یا هر اشکال احتمالی دیگر میشود

از مزایای لیوان یکبار مصرف تولید برتر کاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهداشتی بودن

لیوان های یکبار مصرف قابلیت استفاده مجدد را ندارند که این عامل باعث جلوگیری از سرایت ویروس خواهد شد. باید توجه داشت قبل از عرضه کالا به بازار و هنگام تولید لیوان ها در کارخانجات، کارخانه تولید کننده باید تمام اقدامات لازم جهت تولید محصولی بهداشتی را انجام دهد.

  • جلوگیری از نشت مایعات به سطح بیرون

نحوه طراحی و جنس لیوان به گونه ای است که به صورت کامل مانع از نشت آب خواهند شد.

  • مقاومت بالای لیوان یکبار مصرف

از مزایای لیوان یکبار مصرف با مواد اولیه پروپلینی مقاومت بالای آن در برابر فشار و جمع شدگی است.

  • راحتی در هنگام استفاده

لیوان های یک بار مصرف به شستشوی چندباره نیاز ندارد و اصولاً برای یکبار استفاده طراحی شده اند.

.

2 thoughts on “نشتی آب و مایعات لیوان کاغذی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *