انواع سایز لیوان کاغذی

0 Comments

انواع سایز لیوان کاغذی 

لیوان کاغذی شات (۳ انس یا ۶۰ سی سی):

از این سایز لیوان کاغذی بیشتر به عنوان ظروف سس در رستوران ها یا به عنوان شات های اسپرسو در کافه ها کاربرد دارد. همچنین به عنوان تستر، سمپلینگ و … مورد استفاده قرار می گیرد.

لیوان کاغذی معمولی (۶ انس یا ۱۸۰ سی سی):

این نوع لیوان در بسیاری از موارد کاربرد دارد.

لیوان 200 کاغذی ۷ انس یا ۲۰۰ سی سی:

این نوع لیوان کاغذی معمولی است و مانند لیوان کاغذی ۶ انس در بسیاری از موارد کاربرد دارد.

  • لیوان کاغذی نوشابه و دلستر و دیگر نوشیدنی های گازدار (۱۶ انس یا ۴۸۰ سی سی):

بیشترین کاربرد این نو لیوان کاغذی به عنوان لیوان کاغذی نوشابه است.

  • لیوان کاغذی نوشیدنی های دست ساز و گازدار (۲۲ انس یا ۶۵۰ سی سی):

این نوع لیوان کاغذی به صورت ضد آب ساخته می شود و بیشتر برای مصرف قهوه یا نوشابه هی دست ساز کاربرد دارد.

  • لیوان کاغذی ۱۰۰۰ سی سی:

بیشتر به عنوان کاسه سوخاری، سیب زمینی سرخ کرده در فست فودها، و به عنوان ظرف مناسب برای پاپ کورن، پفک و …. در بوفه های سینما استفاده می شود.

کاربرد لیوان کاغذی درب دار

از این لیوان ها بیشتر در کافه ها به منظور سفارشات بیرون بر استفاده می شود. این لیوان ها به صورت تک جداره، دوجداره، سه جداره و کرکره ای ساخته می شود. که می توان بر روی درب های پلاستیکی آن تبلیغ مورد نظر را چاپ کرد.

زمانی که می خواهید برای یک جمعیت سفارش قهوه بدهید لیوان درب دار انتخاب مناسبی نیست. برای این امر بهتر است از ظروف بسته بندی کاغذی یا پلاستیکی استفاده کنید تا بتوانید به طور همزمان چند لیوان قهوه را جابجا کنید

.

سایز لیوان کاغذی

لیوان کاغذی نوشابه

برای نوشابه یا نوشیدنی های سرد بیشتر از لیوان های کاغذی با حجم ۴۸۰ سی سی و ۶۴۰ سی سی استفاده می شود. لیوان کاغذی نوشابه با لیوان قهوه یک تفاوت عمده دارد. تفاوت آنها در لایه گلاسه اضافی در قسمت خارجی لیوان است. که باعث می شود چاپ پذیری آن نسبت به لیوان قهوه بهتر باشد.

روش های چاپ روی لیوان کاغذی نیز در سایز این لیوان ها تاثیر فراوان دارد

در مورد تبلیغ روی لیوان کاغذی هم میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و اطلاعات مفیدی در ضمینه قیمت و نوع تبلیغ دریافت کنید .

وان کاغذی تک جداره در واقع همان لیوان کاغذی معمول در بازار است که از کاغذ پلی اتیلن با گرماژهای (ضخامت) محتلف تولید میشود. فست‌فود پک در تولید لیوان کاغذی از بهترین کیفیت کاغذ موجود در بازار ایران که مورد تایید بهداشت و مشتریان عزیز میباشد، استفاده میکند.

لیوان کاغذی دو جداره و یا لیوان کاغذی دو لایه ، دارای یک لایه کاغذ (مقوا) بر روی لیوان تک جداره میباشد که در گروه فست فود پک ، بااستفاده از ماشین آلات اتوماتیک و منطبق بر استانداردهای روز دنیا تولید و علاوه بر مشتریان داخل کشور، به کشورهای دیگر صادر میشود.

همچنین فست فود پک ، بر اساس سلایق مختلف مشتریان ، لایه دوم در لیوان کاغذی دوجداره را بصورت انواع کرکره ای ، صاف ، دیاموند وانواع دیگر تولید میکند. جهت مطالعه ادامه مطلب راجع به لیوان دوجداره ، اینجا کلیک نمایید.

One thought on “انواع سایز لیوان کاغذی”

  1. من بسیار خوشحالم که این وب سایت را پیدا کردم. من می خواهم از شما برای یک بار فقط برای این خواندن فوق العاده تشکر کنم! من قطعاً از هر بخش آن قدردانی می کنم و همچنین شما را به عنوان مورد علاقه برای دیدن اطلاعات جدید در وبلاگ خود ذخیره کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *