درب لیوان کاغذی قالبی

0 Comments
درب لیوان کاغذی قالبی


خط تولید تمام اتوماتیک “درب لیوان کاغذی قالبی – درب فنجان درب فنجان از جنس خمیر (الیافی) با سگک معکوس” توسعه یافته توسط EAMC پیشرفته تر و رقابتی تر است. بدون نیاز به فرآوری ثانویه، تشکیل یکباره “درب فنجان نوشیدنی سرد و گرم با سگک معکوس”.

  • درب فنجان خمیر کاغذ 1
  • درب فنجان خمیر کاغذ 2
  • درب فنجان خمیر کاغذ 3
  • درب فنجان خمیر کاغذ 4
  • درب فنجان خمیر کاغذ 5
  • درب فنجان خمیر کاغذ 6
  • درب فنجان خمیر کاغذ 7
  • درب فنجان خمیر کاغذ 8

درب لیوان کاغذی قالبی 1درب فنجان خمیر کاغذ 2درب فنجان خمیر کاغذ 3درب فنجان خمیر کاغذ 4درب فنجان خمیر کاغذ 5درب فنجان خمیر کاغذ 6درب فنجان خمیر کاغذ 7درب فنجان خمیر کاغذ 8

EAMC حق ثبت اختراع را برای “درب فنجان فیبر قالبی با حلقه محدب داخلی” به ثبت رسانده و گواهی ثبت اختراع را به دست آورده . است.

کارخانه تولید لیوان کاغذی برتر کاپ با استفاده از روشه های نوین در حال توسعه روش های تولید است تا بتواند خدمت بهتری را به شما ارائه دهد .

درب فنجان الیافی با حلقه محدب داخلی (دست و پنجه نرم معکوس) که به شرح زیر است:

رشته فنی

حق ثبت اختراع حاضر مربوط به درب فنجان یا درب جعبه است که از روش قالب گیری الیاف گیاهی ساخته شده است. درب فنجان های فیبر گیاهی قالب گیری شده زیست تخریب پذیر یکبار مصرف یا روکش جعبه از این پس به عنوان درب فنجان های الیافی قالبی (خمیری) نامیده می شود که ممکن است گرد، مربع یا اشکال مختلف دیگری باشد.

شرح هنرهای مرتبط با درب لیوان کاغذی قالبی

درب فنجان های پلاستیکی سنتی تخریب نمی شود و می تواند باعث آلودگی سفید محیط شود. بنابراین برای جایگزینی درب فنجان های پلاستیکی به درب فنجان های الیافی قالبی (خمیری) نیاز است.

فرآیند تولید محصولات الیافی قالب‌گیری شده به این صورت است:
کاشت الیاف در قالب‌های تشکیل‌دهنده فیلتر مکنده، ابتدا از طریق قالب‌گیری مکش فیلتر، به شکل مرطوب (محصولات نیمه‌تمام مرطوب) تبدیل می‌شود. ورقه مرطوب (محصولات نیمه تمام مرطوب) به داخل قالب های گرمایشی که تا دمای معین گرم شده اند فرستاده می شود، قالب فشار داغ را می بندد و قسمت خالی مرطوب را خشک می کند تا درب فنجان های فیبر (پالپ) قالب گیری شده محصولاتی با اشکال مختلف تولید شود. حلقه محدب داخلی درب فنجان در طی فرآیند تشکیل فشار داغ (انجماد قالب پرس داغ) مستقیماً توسط لایه مرطوب درب فنجان به داخل فشرده می شود.

عملکرد

حلقه محدب داخلی درب فنجان در واقع یک سگک معکوس است، اثر آن: “خار زدن” درب فنجان روی “رینگ حلقه” فنجان، نواختن اثر “دستکک معکوس”.
لبه دهانه فنجان لیوان کاغذی یک ساختار حلقه است، به سادگی “لبه دهان حلقه”. یک “حلقه قوس” نیز لازم است که روی درب فنجان تنظیم شود که در تماس نزدیک با “لبه دهان حلقه” فنجان کاغذی باشد تا از خروج مایع جلوگیری شود. در حالی که از افتادن درب فنجان هنگام افتادن فنجان جلوگیری کنید و یک “خار” روی درب فنجان قرار دهید تا از لیوان شل نشود. این “خار” حلقه محدب داخلی درب فنجان است که به “خار زدن” درب روی لبه “حلقه دهانه فنجان” عمل می کند.

طرح فنی برای درب فنجان با حلقه محدب داخلی به شرح زیر است:

یک حلقه محدب داخلی در سمت داخلی درب فنجان با صاف و بدون فرورفتگی در قسمت بیرونی درب فنجان قرار گرفته است. حلقه محدب داخلی می تواند برای جلوگیری از لیز خوردن لبه دهان حلقه ای فنجان از “شیار منحنی” درب فنجان، “لبه دهان حلقه” لیوان کاغذی را مسدود کند. در فرآیند فشار دادن داغ خالی مرطوب درب فنجان به یک درب فنجان خشک و شکل، حلقه محدب داخلی به طور مستقیم در فرآیند تشکیل فشار داغ بدون پردازش دوم فشرده می شود. از آنجایی که ارتفاع حلقه محدب داخلی زیاد نیست، هنگامی که درب فنجان از قالب فشار داغ جدا می شود، مقاومت زیاد نیست. برداشتن را می توان مجبور کرد درب فنجان گیر کرده از قالب فشار داغ را بکشد تا برداشتن درب فنجان کامل شود.

اثرات مفید درب فنجان های الیافی (خمیری) با حلقه های محدب داخلی عبارتند از:

با فرض صاف نگه داشتن سمت بیرونی درب فنجان، یک حلقه محدب داخلی در موقعیت مناسب سمت داخلی درب فنجان قرار می‌گیرد تا قالب‌گیری یکبار مصرف درب فنجان قالب‌گیری الیاف گیاهی محقق شود. از پیوند پیچیده محصولات قالب گیری فیبر گیاهی پس از قالب گیری اجتناب کنید.

چنین ساختار درب فنجان، اثر آب بندی خوبی دارد و می تواند دهان فنجان را مسدود کند تا از ریزش جلوگیری کند.

این نه تنها اثر مهر و موم را تضمین می کند، بلکه پیوند تولید درب فنجان الیاف قالبی (خمیر) را کاهش می دهد، که راحتی را برای تولید خودکار فراهم می کند، و مهمتر از آن، اطمینان حاصل می کند که ظاهر درب فنجان الیاف (خمیر) قالب گیری شده آسیب نمی بیند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *