کاغذ و مواد اولیه لیوان کاغذی

0 Comments
کاغذ و مواد اولیه لیوان کاغذی

برای کارگاه های تولید لیوان کاغذی کاغذ و مواد اولیه لیوان کاغذی اهمیت زیادی در نتیجه کار دارد . میزان رضایت مصرف کنند قیمت نهایی کار و البته مقاومت لیوان و شکل آن به مواد اولیه و کاغذ مصرفی بستگی دارد .

کاغذ لیوان کاغذی

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی و ظروف کاغذی را، کاغذ پلی اتیلن «pe coted» یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن تشکیل می دهد.این مواد در کارخانه های کاغذ سازی، پس از تهیه ی رول کاغذ در گرماژ های ( وزن ) متفاوت و نوع مصرف ، به وسیله دستگاه های پلی اتیلن روکش می شود. سپس این رول های عظیم در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون برش داده می شوند. 80% مواد اولیه ی ظروف کاغذی در کشور ایران وارداتی است. این واردات از کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و هندوستان صورت می گیرد. که در این میان مواد اولیه تولید لیوان کاغذی چینی هم از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارد.

برش مواد اولیه لیوان کاغذی که همان رول های کاغذی هستند توسط دستگاه مخصوص دایکات انجام می شود.

مواد اولیه کاغذی که چاپ و برش خورده اند را به اصطلاح استروک می نامند.بخش دیگری از مواد اولیه را رول نامیده که برای کف لیوان کاغذی کاربرد دارد.

در کارگاه تولید لیوان کاغذی برتر کاپ این کار ها توسط پیشرفته ترین دستگاه انجام می شود و برای رضایت مشتری و کیفیت لیوان ها دقت بالایی صورت میگیرد .

رول ها در اندازه متفاوت تولیده می شوند که متناسب با هر لیوان ،رول با اندازه عرض مناسب استفاده می شود .قیمت مواد اولیه ظرف های یکبار مصرف کاغذی با توجه به کیفیت و شرایط حاکم در بازار خرید و فروش متفاوت است .

با توجه به این موضوع که مصرف ظرف و لیوان کاغذی یکبار مصرف به نسبت سال های قبل در مراسم و مجالس مهمانی بیشتر شده است ، به همین دلیل در برخی از ماه های سال که برگزاری مراسم و مهمانی های مذهبی و تفریحی بیشتر است ،میزان مصرف این محصولات به مراتب افزایش پیدا می کند.

بهمان طور که می دانید مواد اولیه مصرفی برای تولید انواع ظرف یکبار مصرف کاغذی ،کاغذ پلی اتیلن نام دارد که از کشورهای تولید کننده با برند و کیفیت های متفاوت وارد کشور می شوند .قیمت مواد اولیه ظرف های یکبار مصرف با توجه به قیمت دلار محاسبه می شود .هرگونه تغییر در قیمت دلار،نوسانات زیادی را در قیمت مواد اولیه ایجاد خواهد کرد.

کاغذ و مواد اولیه لیوان کاغذی

با توجه افزایش قیمتی که امسال شاهد آن بودیم باعث می شود که مردم توان خرید بالایی نداشته باشند. البته لازم به ذکر می باشد که این افزایش تنها در مورد قیمت مواد اولیه  لیوان کاغذی یکبار مصرف نمی باشد, بلکه شامل بسیاری از اقلام دیگر نیز می شود.

مشتریان محترم برای دریافت قیمت روز مواد اولیه کاغذی و همچنین تولیدات کاغذی و پلاستیکی می توانند از طریق این سایت با مشاور فروش در ارتباط بوده و سپس اقدام به خرید نمایند.

چاپ تبلیغات روی لیوان های کاغذی

یکی از بهترین روش تبلیغات که امروزه اکثر کافی شاپ و رستوران های معروف و شرکت های اداری خصوصی از آن استقبال کرده اند ، چاپ تبلیغات بر روی لیوان های کاغذی یکبار مصرف است .لیوان های کاغذی ۲۰۰ سی سی یکی از پرمصرف ترین اندازه های لیوان یکبار مصرف در ایران است که طرفداران زیادی را دارد .

برای چاپ تبلیغات روی لیوان های کاغذی از پوشش پلی اتیلن استفاده می شود که این کار باعث آسیب کمتر به محیط زیست می شود زیرا این نوع از لیوان های کاغذی سریعا در محیط زیست بازیافت می شوند .از ویژگی های دیگر لیوان های کاغذی با پوشش پلی اتیلن تاثیرپذیری کمتر آن ها در تماس با مایعات گرم است .

همین مسئله باعث شده که از لیوان های کاغذی با پوشش پلی اتیلن بیشتر از سایر لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف که سرطان زا هستند ، استفاده شود .شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش ظروف یکبار مصرف و استفاده از خدمات چاپ تبلیغات بر روی لیوان های کاغذی با مشاورین ما در تماس باشید.

برای ما یکی از اهداف کسترش کار و ورود به بازار های بزرگتر می باشد .

می شود و امکان دارد با همیاری شما مشتریان گرامی و همچنین تلاش و پشتکار همکاران ما اینده زیبایی ترسیم کرد .

وورد به بورس بزرگ بارار تولید لیوان کاغذی دست یافتنی است و با کیفیت و تلاش امکان پذیر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *