کارخانه لیوان کاغذی

0 Comments

چنانچه قصد دارید که یک کارخانه لیوان کاغذی ، با دستگاههای مدرن و پیشرفته داشته باشید و یا یک کارخانه لیوان کاغذی با دستگاههای معمولی ، ابتدا با کارشناسان ما مشاوره نموده و سپس با دیدی باز در این زمینه اقدام به سرمایه گذاری کنید .

راه اندازی این واحد تولیدی علاوه بر اشتغال زایی برای فراد سود آوری خوبی هم دارد که می تواند به سرعت سرمایه شما را افزایش دهید .

لیوان کاغذی با توجه به شکل و نوع مصرف و امکاناتی همچون تبلیغ به سرعت می تونید به فروش برس و نیازمند دقت در نجام مراحل کار است تا زودتر به نتیجه برسد

مراحل راه اندازی کارخانه لیوان کاغذی

کارخانه لیوان کاغذی

فضای مورد نیاز دستگاه‌های تولید لیوان کاغذی

ابعاد هر دستگاه تولید لیوان کاغذی حدود ۲٫۵ × ۱٫۲ است که بابت هر دستگاه حدود ۵۰ تا ۶۰ متر فضا مورد نیاز است. این معیار با در نظر گرفتن فضا برای دستگاه تولید لیوان کاغذی، مواد اولیه لیوان کاغذی و انبار محصولات است و البته بسته به تعداد دستگاه و مقدار مواد اولیه خریداری شده قطعا قابل گسترش است.

مواد اولیه تولید ظروف کاغذی

مواد اولیه این صنعت از کشورهای چین، کره، هندوستان و چند کشور دیگر توسط بازرگانان ایرانی وارد کشور می‌شود و پس از چاپ و برش براساس نیاز و سفارش مشتری (تولیدکننده) تحویل خواهد شد. با توجه به ضرورت تولید مواد اولیه در کشور اخیرا نیز زمینه‌ای فراهم شد تا مواد اولیه در کشور تولید شود و در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد. با این تفصیل خریداران دستگاه‌های تولید ظروف کاغذی و به‌خصوص لیوان کاغذی دغدغه‌ای بابت مواد اولیه نخواهند داشت.

سود حاصل از تولید لیوان کاغذی

سودآوری در تولید لیوان کاغذی، بستگی به تولیدکننده و تلاش او دارد. هر دستگاه به‌طور میانگین در روز ۲۵ هزار عدد لیوان تولید می‌کند که سود آن براساس هزینه‌های کارگر، برق صنعتی یا غیر‌صنعتی، آب و. . . متغیر است. چنانچه تولید‌کننده مالک فضای مورد نیاز باشد و خود اقدام به تولید کند، نیازی به کارگر ندارد و در نتیجه سود بیشتری عاید خواهد شد. سود حاصل از هر عدد لیوان از شش تومان تا ۹ تومان است که نسبت مستقیم با توضیحات پیشین در این باره دارد. البته سودآوری دیگری نیز می‌توان انجام داد. در این خصوص با بازاریابی و بستن قرارداد برای چاپ طرح و نقش و نام شرکت‌ها، موسسات و ارگان‌ها و… روی محصولات، می‌توان به درآمد بیشتر رسید.

پیشنهاد کسب و کار

آن‌طور که از شواهد امر بر می‌آید و کارشناسان این صنعت می‌گویند تولید ظروف یکبارمصرف-خاصه نوع کاغذی آن- سودآور است و در آینده‌ای نزدیک نیز گسترش بیشتری خواهد یافت. با این همه نمی‌توان از حرکت‌هایی که برای تولید ظروف یکبارمصرف با مواد اولیه گیاهی می‌شود نیز غافل بود. اگرچه هم‌اکنون در ابعاد بسیار کوچک این نوع ظروف نیز تولید می‌شوند اما عده‌ای از فعالان این صنف معتقدند آنچه در دنیا به‌عنوان ظروف-پایه گیاهی- تولید می‌شود با نوع مشابه آن در ایران تفاوت دارد. با این همه برای رسیدن به مقصود باید از جایی شروع کرد. آینده از آن ملت‌هایی است که دید عمیق‌تری دارند و وسیع می‌نگرند.

راهنمایی برای تولید ظروف یکبار مصرف

راهنمایی برای تولید ظروف یکبار مصرف 

شامل نکات و دستورالعمل هایی است که اگر طبق آن ها پیش بروید می توانید نتایج مطلوبی در خصوص این کسب و کار بگیرید.

  • قبل از شروع به کار از افراد با تجربه در این خصوص سوال بپرسید و همچنین اطلاعات لازم در مورد این کار را از منابع مختلف جمع آوری کنید.
  • برای خرید دستگاههای مربوط به مراحل مختلف کار باید هوشمندانه عمل کنید و تجهیزاتی خریداری کنید که مناسب باشد.
  • در طراحی ظروف یکبار مصرف خود خلاقانه عمل کنید.
  • از مواد اولیه جدید، به صرفه ابزارهای سازگاری بیشتر با محیط زیست استفاده کنیم.
  • برای بازاریابی و فروش ظروف یکبار مصرف تولید شده باید از مترو تایر روز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *