تبلیغ کسب وکار با لیوان کاغذی اختصاصی

0 Comments
لیوان کاغذی اختصاصی

لیوان کاغذی اختصاصی

چاپ برند و تبلیغات با  لیوان های کاغذی ( لیوان کاغذی اختصاصی ) چقدرمی تواند تاثیر گذار باشد؟

چاپ لیوان کاغذی یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و برندسازی می باشد. مصرف بالای لیوان کاغذی این امکان را فراهم
ساخته تا بتوان برند خود را در میان عموم مردم معرفی کرد و حتی میتوان با یک نوشیدنی دلچسب خاطره ای خوش از برند خود را در ذهن مشتری حک کرد. چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و سایز های متنوع میتواند انجام شود و بسته به مکان مورد استفاده میتوان
طرح عمومی یا اختصاصی چاپ کرد.همچنین  در شرایط بحران ، استفاده از لیوان کاغذی بهترین روش برای رعایت بهداشت عمومی میباشد و این فرصت برای خلق تجربه ای متفاوت برای مشتری و  یکی از تاثیرگذارترین روش های  تبلیغ برای هر برند می باشد.

چاپ لیوان ها به صورت عمومی و اختصاصی صورت می گیرد :

چاپ لیوان کاغذی عمومی

 چاپ لیوان کاغذی عمومی در طرح های متنوع انجام می شود. لیوان کاغذی عمومی در سایزهای 90سی سی ،110 ، 120 ، 220،180 ، 360و… تولید می شود و با توجه به مکان مصرف میتوان طرح های شاد یا مجلسی چاپ نمود.

فواید استفاده از تبلیغ روی لیوان کاغذی اختصاصی

امروزه تبلیغات نقش مهمی را در تجارت و کسب و کارها ایفا می کند و خلاقیت در استفاده از ابزارهای تبلیغاتی موضوع بسیار مهمی است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از آیتم هایی است که مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است.

این نوع از تبلیغات که زیر گروهی از تبلیغات محیطی است، تبلیغی خلاقانه، مفید و مقرون به صرفه است که از طریق چاپ روی لیوان های کاغذی ( که در مقاله های قبل به مزایای آن اشاره کردیم) صورت می گیرد.

صاحبان مشاغل و شرکت ها با چاپ لوگو و نام و طرح دلخواه خود روی لیوان های کاغذی از این لیوان ها برای تبلیغات استفاده می کنند.

با چاپ روی لیوان کاغذی، این لیوان به کالایی اختصاصی تبدیل می شود که معرف شرکت و برندی است که آن را سفارش داده و به این صورت با فکری خلاقانه از یک لیوان ساده کالای تبلیغاتی ساخته است. کالایی کار آمد و موثر در تبلیغات، چرا که قطعا وجود لیوان در اماکن عمومی لازم و ضروری است و چه بهتر آنکه وسیله ای هم نیاز مراجعین و بازدید کنندگان رفع شود و هم تبلیغی برای کسب و کار و تجارت باشد.

از لیوان کاغذی تبلیغاتی می توان در بیمارستان ها، فست فود ها، نمایشگاه ها، رستوران ها، ادارات و سارمان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و به طور کلی در هر جایی که طرحی اختصاصی مورد نیاز است، استفاده کرد؛ که هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جایگزینی برای لیوان های شیشه ای است، این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، در رعایت بهداشت نیز موثر است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی را میتوان کالایی نامید که هم تبلیغات و هم تشریفات را مورد توجه قرار داده است.

چاپ لیوان کاغذی اختصاصی  

 در چاپ لیوان کاغذی اختصاصی  طرح مورد نظر برند ، لوگو ،آرم یا اطلاعات یک شخص یا شرکت جهت تبلیغات بر روی لیوان
کاغذی چاپ می شود. سایز لیوان اختصاصی با توجه به بازار هدف برای تبلیغات می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال سایز و طرح
لیوان مورد استفاده در رستوران متفاوت تر از لیوان مورد استفاده به عنوان تستر می باشد. رعایت نکات ظریف و مهم در چاپ و تولید لیوان کاغذی برای تبلیغات می تواند در رشد کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود..

One thought on “تبلیغ کسب وکار با لیوان کاغذی اختصاصی”

  1. من معمولاً در وبلاگ ها مقاله نمی خوانم، اما می خواهم این را بگویم
    این نوشته بسیار مرا مجبور کرد که نگاهی به آن بیندازم و آن را انجام دهم!
    سبک نوشتاری شما مرا شگفت زده کرده است. با تشکر، پست بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *