دستگاه تولید درب لیوان کاغذی

0 Comments
دستگاه درب لیوان

تولید انواع دستگاه لیوان کاغذی و درب لیوان کاغذی یکی از خدمات ما می باشد که در خدمت شما همکاران گرامی هستیم .

مزایای استفاد از لیوان کاغذی درب دار یک بار مصرف

این محصول در مقایسه با محصولات مشابه از مقاومت بیشتری در برابر گرما برخوردار است.  زیرا پوشش داخلی به شکل خاصی طراحی شده است.  به دلیل قابلیت بازیافت این محصول در طبیعت، طرفدارن زیادی جذب آن شده اند امکان چاپ و تبیلغات بسیار برای شما فراهم است و می توانید از جنبه تبلیغاتی این محصول استفاده کنید. در نهایت، قیمت مناسب و کیفیت بالای لیوان کاغذی درب دار توجه همه را به خود جلب کرده است.

دستگاه

دستگاه ظروف یکبار مصرف درب لیوان کاغذی

این دستگاه ها عموما به وسلیه رول های پلاستیکی که دارای جنس های متفاوتی است، فرایند تولید را به انجام می رساند. کار این دستگاه به منظور تولید درب لیوان کاغذی به این صورت است که این دستگاه پلاستیک را با فشار توسط قالب ها به  درب تبدیل می کند. این روز ها استفاده از درب لیوان کاغذی یک مزیت به شمار می رود. شما اگر در زمینه تولید لیوان های کاغذی مشغول به فعالیت هستید به شما پیشنهاد می شود از دستگاه درب ساز بهره ببرید. شما با این کار در بین سایر رقبا از قدرت بیشتری برخوردار خواهید شد. این روزها طرفداران لیوان های کاغذی درب دار بسیار بیشتر از لیوان های کاغذی ساده است.

 

فرایند فروش  دستگاه درب لیوان کاغذی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تولید این دستگاه بسته به قالبی دارد که مورد استفاده قرار می گیرد. رول های پلاستیکی پس از این که وارد دستگاه می شود تحت فشار در ابعاد و اندازه های مد نظر شما فرایند تولید را به انجام می رساند. این قالب ها عموما در 2 ردیفه 2قالبه ،2ردیف 5 قالبه و 3ردیف 5 قالبه فرایند تولید درب لیوان کاغذی را به انجام می رساند. یعنی شما در هر دقیقه در تولید بسته به نوع قالب استفاده شده می توانید فرایند تولید را افزایش یا کاهش دهید. برهمین اساس آمار به دست آمده نشان می دهد  یک دستگاه میانگین در دقیقه 20 الی 50 عدد درب را تولید می کند.

ویژگی ظاهری دستگاه ظروف یکبار مصرف درب لیوان کاغذی

دستگاه مد نظر در اندازه استانداردی در شرکت ما موجود است. این محصول با وزن تقریبی در حدود 2 تن و با اندازه 1.20 عرض، 4 متر طول و 2 متر ارتفاع تولید شده است. قالب های این دستگاه در اندازه های متفاوت در بازار موجود است.

بهره گیری اقتصادی از دستگاه درب لیوان کاغذی

این روزها بازار فروش لیوان کاغذی بسیار داغ شده است. از همین رو لیوان های درب دار توجه افراد را به خود جلب کرده است. اگر قصد سرمایه گذاری در این کار را دارید پیشنهاد ما به شما تولید درب این گونه لیوان ها است، زیرا شما با خرید یک دستگاه درب لیوان کاغذی می توانید علاوه بر استفاده کم مواد به تولید بالا نیز دست پیدا کنید. پس توصیه ما به شما سرمایه گذاری در این راستا است.

البته فراموش نکنید که خیلی ها هم دوست دارند لیوان کاغذی تبلیغاتی داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *