بهترین روش تبلیغات

0 Comments
لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی

بهترین روش تبلیغات استفاده از موقعیت های زمانی ومکانی است . اکنون که در آستانه نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان میباشیم به هنگام افطاری و سحری و نذری دادن شبهای قدر استفاده از لیوان کاغذی چندین برابر میشود.

در این روزها و مراسمات به هنگام نوشیدن یک چای یا قهوه و یا حتی یک نوشیدنی سرد نا خود آگاه توجهمان به دیواره بیرونی لیوان جلب میشود.

شما صاحب برند عزیز این فرصت را از دست نده و این ایده به نظر جذاب میباشد که تبلیغ شما و کسب و کار حرفه ای و یا حتی نوپاتون بر روی لیوان نقش ببندد این کار در ذهن مخاطبان بسیار تاثیر گذار می باشد.

بهترین روش تبلیغات
لیوان کاغذی

اما در این مقاله  می خواهیم کمی بیشتر به نحوه چاپ و تبلیغات روی لیوان های کاغذی بپردازیم.

بهترین روش تبلیغات

چاپ لیوان کاغذی یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و برندسازی می باشد. مصرف بالای لیوان کاغذی این امکان را فراهم ساخته تا بتوان برند خود را در میان عموم مردم معرفی کرد و حتی میتوان با یک نوشیدنی دلچسب خاطره ای خوش از برند خود را در ذهن مشتری هک کرد.

چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و سایز های متنوع میتواند انجام شود و بسته به مکان مورد استفاده میتوان طرح عمومی یا اختصاصی چاپ کرد.همچنین  در شرایط بحرانی کنونی که بیماری کووید 19 متاسفانه همه گیر شده است ، استفاده از لیوان کاغذی بهترین روش برای رعایت بهداشت عمومی میباشد و این فرصت برای خلق تجربه ای متفاوت برای مشتری و  یکی از تاثیرگذارترین روش های  تبلیغ برای برندها می باشد.

لیوان دو جداره


لیوان کاغذی

برای چاپ لیوان کاغذی در چاپخانه ها  از کاغذ پلی اتیلن دار استفاده می شود. این کاغذ ها دارای یک لایه پلی اتیلن هستند که جهت ضد آب شدن
کاغذ استفاده شده است و در دو نوع مات وبراق موجود می باشد. نوع براق دارای کیفیت بالاتری بوده و کیفیت چاپ بالایی دارد امانوع مات که از تولیدات میهن عزیزمان می باشد نیز قابل استفاده می باشد و در تیراژ های میلیونی تولید و در فروشگاه های بزرگ
به عموم مردم عرضه می شود.

چاپ لیوان عمومی 

چاپ لیوان کاغذی عمومی در طرح های متنوع انجام می شود. لیوان کاغذی عمومی در سایزهای متنوع تولید می شود. و با توجه به مکان مصرف میتوان طرح های شاد یا مجلسی چاپ نمود. به عنوان مثال طرح های مورد استفاده درمساجد یا مجالس ترحیم مناسب برای این مکان و مراسم می باشد و شاید در تولد نخواهیم از آن طرح استفاده کنیم.
  

چاپ لیوان اختصاصی 


سایز لیوان اختصاصی با توجه به بازار هدف برای تبلیغات می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال سایز و طرح لیوان مورد استفاده در رستوران متفاوت تر از لیوان مورد استفاده به عنوان تستر می باشد.و تماما به سلیقه و نیاز مشتری بستگی دارد.

رعایت نکات ریز و مهم در چاپ و تولید لیوان کاغذی برای تبلیغات می تواند در رشد کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود.

برتر کاپ در کنار شماست در تمامی روزها در سختی ها و شادی ها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *