لیوان دو جداره کاغذی

0 Comments
لیوان کاغذی دوجداره

لیوان کاغذی


یک لیوان دو جداره قهوه که در کافی شاپ به شما تحویل داده می شود محصول اصلی در یک کافی شاپ است. اما بسیاری از مردم نمیدانند که این لیوان کاغذی یا لیوان دو جداره کاغذی چگونه ساخته شده است با کدام دستگاه لیوان کاغذی ساخته شده و اینکه چگونه آنرا با محیط زیست سازگار کرده اند.

لایه های لیوان دو جداره کاغذی

لیوان دو جداره کاغذی


لایه بیرونی لیوان دو جداره کاغذی ، یعنی دیواره آن ، از مقوا ساخته شده است.از این لایه به عنوان محبوس کننده گرما و عایق حرارتی استفاده میگردد.البته برای نوشیدنی های سرد ، یک دیوار کافی است.

ولی خب میدانید که لیوان کاغذی تک جداره در گرم نگه داشتن خیلی عالی نیستند.بدین منظور بهتر است که برای نوشیدنی های گرم از لیوان دو جداره که محافظت بیشتر در برابر حرارت دارد استفاده کنید. علاوه بر عایق بندی گرما ،لایه دوم پوشش دهنده لیوان این امکان را فراهم می آورد تا الگویی برجسته تر و بسیار زیباتر با طرحهای متنوعی ایجاد کند که لیوان کاغذی را بسیار زیباتر میکند.

پلاستیک

مقوا با روکش پلاستیکی نازکی پوشانده شده است که ازلحاظ ایمنی لازم الاجراست.

و برای اطمینان از بهداشت مواد غذایی و ضد عفونی شدن لیوان کاغذی نیز استفاده میشود. پلاستیک به دلیل استحکام ، انعطاف پذیری و خاصیت مانع بودنش، یک پوشش دهنده مناسب است. همچنین از نظر مواد ، انرژی و صرفه جویی در هزینه بسیار خوب است.

برای اینکه یک لیوان کاغذی در تماس با نوشیدنی خیلی خوب عمل کند ، مقوا یا آستر را در حال حاضر نمی توان از مواد بازیافتی ساخت. برای کاهش ردپای کربن ، پوشش پلاستیکی را می توان به جای استفاده ازمواد فسیلی، از مواد تجدید پذیر و گیاهی تهیه کرد.

فرآیند تولید لیوان کاغذی

لیوان دو جداره کاغذی


لیوان های دو جداره برتر کاپ ازکاغذهای بسیار خوب تولید می شوند تا ایمنی لیوان را تضمین کنند. کاغذهایی که ما برای لیوان های کاغذی و همچنین لیوان دو جداره کاغذی استفاده می کنیم تولید شده از کاغذ پارس یا کاغذ گلاسه بوده که آنها نیز آسیبی به جنگل ها وارد نمیکنند.

لیوان کاغذی دو جداره درب دار

لیوان کاغذی دو جداره درب دار که برای سرو نوشیدنی های گرم مثل هات چاکلت قهوه اسپرسو … تولید و برای عرضه روانه بازار فروش می شود . و ما با استفاده از دستگاه های مرغوب و کیفیت بالا تلاش می کنیم تا در مجموعه برتر کاپ( bartarcup) بهترین با کیفیت ترین محصول را در اختیار شما قرار می دهیم .

چاپ عمومی و اختصاصی لیوان کاغذی دوجداره درب دار در سایز بندی های مختلف و با نمونه های مختلف کرکره صاف دیاموند تولید و برای عرضه روانه بازار فروش می شود .

انواع لیوان کاغذی دوجداره درب دار برای سرو نوشیدنی مناسب کافی شاپ ها و رستوران و … از دو لایه کاغذ تشکیل شده که بین آن یک لایه هوا برای جلوگیری از سوختن قرار دارد و همین امر موجب عایق بودن لیوان کاغذی دو جداره درب دار در مقابل نوشیدنی های گرم شده است .

لیوان کاغذی دو جداره درب دار از بهترین و مرغوبترین نوع کاغذ یعنی دیاموند ایتالیا و کرافت سوئد تولید و در اختیار بازار فروش برای مصرف کننده قرار می گیرد .

مزایای لیوان دوجداره کاغذی

مزایای لیوان دوجداره به دلیل وجود منافذ هوا در لایه دوم از احساس سوختن دست هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم جلوگیری می کند. و از دیگر مزایای آن کیفیت مرغوب ـ استحکام مناسب ـ لوکس بودن و جذابیت بصری سه بعدی می باشد. لیوان دوجداره کرکره ای به دلیل وجود منافذ هوا در لایه دوم از احساس سوختن دست هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم جلوگیری می کند. و از دیگر مزایای آن کیفیت مرغوب ـ استحکام مناسب ـ لوکس بودن و جذابیت بصری سه بعدی می باشد.

مزایای لیوان دوجداره

فرآیند تولید:

کاغذ به حلقه تبدیل می شود.
قرقره ها چاپ می شوند و به صورت خالی از دیوارهای کناری فنجان اندازه گیری می شوند.
جاهای خالی را در ماشین های تشکیل دهنده لیوان کاغذی قرار می دهیم که جاهای خالی را به شکل لیوان می پیچند و قسمت پایین آن را اضافه می کنند.
درزهای لیوان کاغذی به منظور عایق مایع بودن لیوان ها گرم می شوند.
در آخر ، دستگاه لیوان ها را به شکل نهایی و گردی خود اصلاح می کند.
برگرفته از سایت huhtamaki

bartarcup

برتر کاپ تولید کننده لیوان دو جداره کاغذی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *