سال 1400 به همراه لیوان کاغذی

0 Comments
تولید داخلی

تولید داخلی

تولید داخلی همان چیزی است که به پشتیبانی نیاز دارد به حمایت به اعتماد.

نامگذاری سال ها در دهه 90 نشان می دهد در طول این دهه مقام معظم رهبری به طور مشخص سه بار بر واژه تولید تاکید کرده اند. پیش از این در سال های 99 و 98 نیز در عنوان سال از کلمه تولید استفاده شده است. البته سال 1397 نیز که عنوان حمایت از کالای ایرانی نام داشت در بطن خود حمایت از تولید را به همراه داشت.

لیوان کاغذی
لیوان کاغذی

امروزه در کشور عزیزمان ایران مبحث تولید داخلی به نقطه ی خوبی رسیده است.بسیاری از مشاغل به خود کفایی رسیده و بسیار قوی پیش میروند.اینها تماما مرهون زحمات دست کارگران و کارمندان و تمامی اقشار جامعه میباشد.که با تلاش و کوشش توانستند بدین جا برسند.

لیوان دو جداره کاغذی

هم اینک ما در صنعت لیوان کاغذی بسیار قوی و مثبت عمل کردیم و تمام کارکنان و صاحبان این صنف توانستند عالی قدم بردارند تا لیوانی بهتر و مناسبتر در اختیار مردم شریفمان قرار دهند.

برتر کاپ تولید کننده تخصصی لیوان دو جداره کاغذی و لیوان یکبار مصرف کاغذی با حضور فعال ده ساله خود در صنعت لیوان کاغذی این افتخار را دارد که برند برتر منطقه قرار گیرد و با شرکتها و سازمانهای بزرگ همکاری داشته باشد.

امسال که سال پشتیبانی ها و مانع زدایی ها میباشد از طرف تیم حرفه ای برتر کاپ برای تمام رقبا و همکاران و تمامی صنایع سالی پر رونق را خواهانیم.

به لطف خدا سال بینظیری را خواهیم ساخت و با کمک یکدیگر از کنار تمامی موانع عبور خواهیم کرد.

سال نو مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *