برترین برند لیوان کاغذی

0 Comments
لیوان دو جداره کاغذی

استارباکس


به عنوان یک مارک معتبر بین المللی ، باید همیشه در صدر باشید.و استارباکس همیشه در حال به روز شدن میباشد برای همین همیشه در اوج موفقیت قرار دارد.

آرم آژیر کلاسیک


بیایید با آرم و طراحی و برند سازی آنها شروع کنیم.

در طول 47 سال ، برند استارباکس به تنهایی چهار طراحی جدید را برای ایجاد نمادی برجسته که امروز عکس روی لیوان قهوه شما است را طی کرده است.

به گفته گروه طراحی ، وقتی تصمیم گرفت برند خود را در سال 2011 تغییر دهد ، با یک چالش خاص روبرو شدند.

آنها با فعالیت در 55 کشور مختلف به یک طراحی تجاری نیاز داشتند که مخاطبان گسترده ای را به خود جلب کند. بنابراین آخرین آرم متولد شد.

بعداً کلمات استارباکس و قهوه ازروی لیوان برداشته شد تا نام تجاری به طور بالقوه فراتر از محصولات قهوه باشد.

سازگاری برندهای بی نظیر


این فلسفه طراحی مدرن و تمیز به همه آنچه که دارند متصل است.

از فضای موجود در فروشگاه هایشان ، تا محتوای دیجیتالی آنها ، تا تبلیغاتشان ، همه چیز به نظر می رسد ، جان دارند و مانند استارباکس احساس می شود.

حتی لیوان هایی که می توانید در فروشگاه خریداری کنید از طراحی مدرن و تمیز برخوردار هستند.

نتیجه اینکه تجربه ای که با استارباکس بدست میاورید همیشه ثابت است ، خواه یک پست اجتماعی بخوانید یا در صف انتظار باشید، یا یک آگهی تلویزیونی تماشا کنید یا به هر طریقی در هر مکانی با نام تجاری آنها تعامل داشته باشید.

من می توانم به یک استارباکس محلی خودم ویا یک ساعت آنطرف تر بروم و همان تجربه را داشته باشم. من می دانم که اندازه آنها همچنان به همان اندازه های ایتالیایی (بلند ، گراند ، ونتی و غیره) درست میشود و قهوه ای که در یک فروشگاه سفارش می دهم همان طعم فروشگاه دیگر را خواهد داشت.

غذای کلیدی

حفظ یک تجربه ثابت برند برای مشتریان نکته اصلی در برگرداندن آنها به مجموعه شماست.
میدانید مخلوط بازاریابی استارباکس چگونه به نظر می رسد؟
استارباکس به خوبی ترکیب چهار P در کل ترکیب بازاریابی خود را انجام می دهد. با هم بررسی میکنیم.

تولید – محصول


محصول استارباکس باید کیفیت بالایی داشته باشد تا مخاطبان هدف خرید آن را داشته باشند. شما در حال پرداخت هزینه قهوه ممتاز هستید که به این معنی است که طعم آن بهتر از همان ماکیاتوی یخی است که می توانید با هزینه کمتری در مک دونالد دریافت کنید.

اگر هر بار محصولی با کیفیت بالا تولید کنند باعث می شود مردم دوباره برگردند. نیازی هم به گفتن آن نیست که اگر نوشیدنی خود را دوست ندارید ، آن را عودت دهید.

لیوان استارباکس با امضای باریستا

قیمت


استارباکس قهوه خود را با قیمت ممتاز یا حداقل 25٪ بالاتر از دیگر برندها به فروش می رساند. در سال 1990 ، تنها سه درصد قهوه فروخته شده در ایالات متحده با قیمت های عالی فروخته شد. در سال 2000 ، این رقم در آنچه که هاروارد بیزینس ریویو می نامد ، “اثر استارباکس” به 40 درصد رسید.

در سال 1990 ، استارباکس قهوه خود را حداقل 25 درصد بالاتر از برندهای مطرح دیگر به فروش رساند.

با ارائه نوشیدنی و غذای استثنایی به مشتریان ، استارباکس می تواند هزینه بیشتری را برای آنها دریافت کند. چرا؟ زیرا مردم حاضرند هزینه آن را بپردازند.

ترویج


استارباکس از کانالهای متنوعی برای تبلیغ محصول خود از شبکه های اجتماعی گرفته تا تلویزیون و تبلیغات تلویزیونی استفاده می کند. این ترکیبی از رسانه های بازاریابی است که باعث می شود نام تجاری آنها قابل تشخیص باشد و این پیام پیوسته ای است که هر بار منتشر می شود و آنها را برجسته می کند.

همه آن تبلیغات ارزان نیست. با این حال ، در مقایسه با سایر برند های بزرگ جهانی مانند اپل و نایک ، استارباکس به طور قابل توجهی هزینه کمتری را برای بازاریابی خود انجام می دهد و هنوز هم می تواند تأثیرگذار باشد.

محل


هر چیزی را در مورد استارباکس بخوانید ، احتمالاً آنها ایده “مقام سوم” را ذکر خواهند کرد. تلاش آنها برای ایجاد فضایی که مردم بخواهند بیایند و پاتوقشان شود و استراحت کنند. آنها این کار را با ایجاد یک محیط مشابه در هر مکان استارباکس انجام می دهند.

نمونه هایی از دو مکان استارباکس.

Key Takeaway: با ایجاد یک تجربه فوق العاده ، برند شما می تواند در هنگام ارائه محصول بهتر از رقبا ، قیمت بالاتری را تحمیل کند.

محتوای استارباکس

یکی از موارد برجسته برند سازی آنهاست.
بنابراین برند سازی و محتوای آنها چیزی است که استراتژی بازاریابی استارباکس را در درجه اول قرار می دهد.

هر محتوایی که آنها منتشر می کنند از همان دستورالعمل های بصری و زبانی پیروی می کند که مشتریان از غول قهوه انتظار دارند.

رسانه های اجتماعی

در اینستاگرام استارباکس عکس درخشان ، مدرن ، تمیز و بازتاب دهنده برند استارباکس است. زبان موجود در پست ، شات اسپرسوی جدید آنها را به همان روشی توصیف می کند که اگر در فروشگاه با مشتری چت می کردند ، کوتاه ، شیرین و مهم.

صفحه وب


حال بگذارید بگوییم که پست اینستاگرام توجه شما را جلب کرد. این موضوع شما را تا حدی فریب داد که می خواهید بیشتر بدانید. بنابراین لپ تاپ خود را گرفته و صفحه اسپرسوی کاملاً بلوند Starbucks را پیدا می کنید:

استارباکس

شعار تبلیغاتی Starbucks Blonde Espresso

در آن صفحه نسخه ثابت آن را مشاهده خواهید کرد ، به جز این بار در مورد اینکه چرا استارباکس اسپرسوی بلوند را درست کرده ، کمی بیشتر خواهید یافت. آنها همچنین به مخاطبان خود کمک می کنند و دستورالعمل های مختلفی را نشان می دهند.که مشتریانشان می توانند برای امتحان کردن از روی عکس جدید سفارش دهند.

با ورود به فروشگاه ، مارک آن را برای تبلیغ قهوه جدیدشان مشاهده خواهید کرد:

نام تجاری Blonde Espresso در داخل استارباکس.

بنابراین همه اینها چه چیزی را به یک بازاریاب نشان می دهد؟

پیام رسانی پیوسته ، تصاویر و مارک تجاری کلید انتقال پیام ماندگار به مشتریان شما است.

هر محتوایی که بخشی از این کمپین بود بدون نقص طراحی و مطابقت کامل داشت. از اولین لمس تا خرید نهایی ، تجربه قابل ستایشی است.

این سطح سازگاری باید بخشی از هر قطعه ای باشد که برند شما ایجاد می کند.

اتخاذ شده از https://coschedule.com/blog/starbucks-marketing-strategy/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *