چاپ بر روی لیوان کاغذی

0 Comments
لیوان دو جداره

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از متداول ترین و بهترین تبلیغات برند در نمایشگاه ها و فروشگاه ها به شمار می آید. لیوان کاغذی تبلیغاتی امروز به دلیل مفید بودن . برای طبیعت و مقاوم بودن در برابرنفوذ گرما و سرما بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت لیوان کاغذی ارزان نسبت به نوع چاپ آن که بصورت چاپ عمومی و اختصاصی است.  تعیین می گردد. لیوان کاغذی تبلیغاتی را می توان از انواع هدایای تبلیغاتی مفید و نمایشگاهی نام گذاری کرد. که با آن می توان به مخاطبان خود نوشیدنی های گرم و سرد داد و لوگو خود را بر روی لیوان حک و تبلیغ نمود.

در دنیایی که امروزه ما در آن زندگی میکنیم استفاده از لوازم پلاستیکی و نایلونی هر روز کم تر و کم تر می شود . و جای خود را به ظروف یکبار مصرف و در بیشتر مواقع کاغذی می دهند.

از دلایلی که از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی امروزه کمتر و کمتر می شود

لیوان قهوه

 میتوان به مضر بودن آن برای انسان و محیط زیست نام برد . از این رو استفاده از وسایل کاغذی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. از مهمترین و پرکاربردترین این ظرف های کاغذی می توان به لیوان کاغذی اشاره کرد.و اوج خلقیت هنرمندان چاپ لیوان کاغذی است.

این چاپ لیوان دو جداره کاغذی تبلیغاتی از لایه ای مقاوم در برابر گراما و سرما مجهز می باشند. که این پوشش از جنس پلی اتیلن است.این پلی اتیلن باعث می شود . که کمترین میزان الودگی فیزیکی و شیمیایی به لیوان کاغذی تبلیغاتی نفوذ نکند. و در بازیافت سریع لیوان کاغذی بسیار مفید است.

اهمیت چاپ لیوان کاغذی

 در سال های اخیر برای سازمان ها بسیار زیاد شده است. با وجود پیشرفت دنیای تبیلغات و بازاریابی وجود چاپ لیوان کاغذی برای هر سازمانی با اهمیت شده است.

هر سازمانی به دنبال شخصی سازی همه وسایل و تجهیزاتی که درحال استفاده از آن هست می باشد. از خودکار و چاپ پوستر دیواری تا هک لوگو برروی درب ساختمان و چاپ کارت ویزیت که وجود چاپ لیوان کاغذی در هر سازمانی اگر ارزشش بالاتر از بقیه موارد نباشد کمتر نیست.زیرا وقتی کسی به سازمان شما مراجعه می کندبه دنبال این است که گوشه گوشه سازمان شما به مخاطبتان این نکته را برساند.وارد چه سازمان یا چه ارگانی شده است.

از در و دیوار تا لیوانی که قصد آب خودن یا چای خوردن در آن را دارد. به این خاطر اهمیت چاپ لیوان کاغذی در این دوره بسیار اهمیت پیدا کرده است.

شما باید سعی کنید طراح لیوان کاغذی خودتان را به گونه ای طراحی کنید. که رنگ سازمانی و لوگو و مشخصات با اهمیت شما بطور واضح و کامل داخل آن درج شده باشد. و هیچ نکته از قلم نیافتد.

بیشتر بخوانید :

جنس کالا به شکلی است که براحتی میتوان روی آن چاپ لوگو  و رنگ های تبلیغاتی خود را استفاده کرد. و از بازخورد بسیار عالی این لیوان های کاغذی تبلیغاتی نهایت استفاده را برد.

چاپ روی لیوان های کاغذی تبلیغاتی بصورت چاپ افست انجام می شود . که این چاپ برای تیراژ های ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ بصورت چاپ عمومی (استفاده از چند فرم مختلف کنار هم)است و در کارهای با تیراژ بالاتر به دلیل بالارفتن قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی، بصورت اختصاصی  می باشد.)

چاپ لیوان کاغذی
چاپ لیوان کاغذی

کاربرد لیوان کاغذی تبلیغاتی

از لیوان کاغذی تبلیغاتی می توان در هتل ها و رستوران ها و شرکت های دولتی و خصوصی و مراکز مختلف جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده نمود.

از مزیت های دیگر لیوان های کاغذی به مقاومت آنها در برابر ورود مایعات گرم و سرد به داخل لیوان اشاره کرد . لیوان های کاغذی سریع در طبیعت تجزیه می شوند و براحتی می توان روی آنها طرح دلخواه خود را چاپ کنید. از جمله مزیت های دیگر لیوان های کاغذی میتوان به قیمت نسبت به ظروف یکبار مصرف گیاهی اشاره کرد

با یک برند سازی وتبلیغ بجا میتوانید مخاطبیت و مشتریان فراوانی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *