بهترین لیوان کاغذی کدام است ؟

0 Comments
یکبار مصرف بهترین لیوان کاغذی

بهترین لیوان کاغذی

برای انتخاب بهترین لیوان کاغذی موجود در بازار میتوان نکات فراوانی را در نظر گرفت . البته در این موارد می توان به بهترین دستگاه لیوان کاغذی ، بهترین تولید کننده لیوان کاغذی و یا تولید لیوان کاغذی توجه کرد .

امروزه نسبت به سال های گذشته مصرف ظروف یکبار مصرف افزایش یافته است علت این مورد را می توان افزایش جمعیت و عدم نیاز به شستشوی ظروف در تعداد بالا و هم چنین قیمت پایین آن نسبت به دیگر ظروف و پذیرایی آسان آن در تعداد بالا دانست.اما آیا هر نوع لیوان یک بار مصرفی برای آشامیدن مایعات مفید می باشد.

لیوان قهوه یا بهترین لیوان دوجداره کاغذی

بهترین لیوان کاغذی
بهترین لیوان کاغذی

. در بازار مصرف این ماده انواع لیوان برای آشامیدن وجود دارد از جمله لیوان های پلاستیکی، گیاهی و کاغذی و… که طبق آمار دانشمندان مصرف لیوان های پلاستیکی برای سلامتی  بسیار مضر بوده و مصرف مواد آشامیدنی به خصوص آشامیدنی داغ در آن ها توصیه نمی شود .

و با توجه به ماهیت پلاستیکی این نوع از لیوان ها تجزیه آن ها بسیار دیرتر از دیگر مواد در طبیعت صورت گرفته و در نتیجه برای سلامتی بسیار زیان آور است. اما می توان گفت تنها علت استفاده این نوع از لیوان ها در ایران قیمت پایین آن نسبت به دیگر ظروف می باشد که همین قیمت پایین می توان زیان آور شده و سبب بیماری افراد و آسیب های جدی بر طبیعت گردد.

بهترین دستگاه لیوان کاغذی

لیوان های گیاهی نیز یکی دیگر از انواع لیوان های مصرفی می باشد که تجزیه پذیری خوبی داشته و علت آن نیز پایه گیاهی ساخت این محصول است اما قیمت بالای آن سبب شده است که تولید و هم چنین خرید آن نسبت به دیگر انواع لیوان تولیدی کمتر باشد.

لیوان های کاغذی را می توان بهترین نمونه جایگزین انواع این نوع محصولات دانست زیرا این نوع از لیوان قیمت مناسبی را دارد . بهترین دستگاه لیوان کاغذی هم تجزیه پذیری خوبی داشته و برای سلامتی انسان مضر نمی باشد و مصرف نوشیدنی گرم و سرد در آن امکان پذیر است.

لیوان قهوه
لیوان قهوه

بهترین تولید کننده لیوان کاغذی

با استفاده ازانواع لیوان کاغذی می توان تبلیغات مناسبی داشت و هر نوع آرم و طرحی که مدنظر شماست بر روی آن چاپ نمود،در واقع به نوعی یک ابزار تبلیغاتی مفید و کاربردی منظور می گردد. دارای پوشش پلی اتیلن بوده، بنابراین آب را نسبت به لیوان های پلاستیکی بهتر در خود نگه می دارد. مقدار حجم و فضای کمی را جهت بسته بندی در خود نگه داشته و وزن کمی دارد، بنابراین  نگرانی از بابت نگهداری آن وجود ندارد.

دستگاه تولید لیوان کاغذی

مقایسه انواع لیوان کاغذی

در دنیای امروزی ظروف یکبار مصرف (لیوان کاغذی بشقاب کاغذی و لوازم کاغذی) از جایگاه ویژه ای بر خوردار می باشند. عدم نیاز این ظروف به شستشو، یکی از اهداف مهم مصرف کنندگان از این نوع ظروف می باشد.

در گذشته ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از اهمیت زیادتری برخوردار بودند اما به مرور زمان و با توجه به آگاهی مردم از مضرات آن بر محیط زیست و سلامت انسان استفاده از این ظروف رفته رفته کاهش یافت و این ظروف جایگاه خود را به ظروف یکبار مصرف کاغذی دادند.

چاپ انواع لیوان کاغذی

قابلیت تجزیه پذیری ظروف و لیوان های یک‌ بار مصرف کاغذی و لیوان کاغذی درب دار از مهم ترین ویژگی های آنها می باشد، با این تفاوت که لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف فاقد این ویژگی می باشند و سال های بسیاری زمان خواهد برد تا شاید این ظروف تجزیه شوند.

همین امر، سبب نگرانی مسئولین برای تولید انبوه محصولات پلاستیکی شده است. تحقیق کنندگان بر این باورند که استفاده از هر نوع نوشیدنی گرم و سرد در لیوان های کاغذی یکبار مصرف مشکلی بدنبال نخواهد داشت. تولید لیون کاغذی اغلب از نوعی پوشش مومی شکل تشکیل شده اند که سبب افزایش دوام آنها شده و همچنین باعث عدم تغییرکیفیت مواد موجود در آن ها می شود.

نکات مهم در مصرف لیوان کاغذی

به گفته کارشناسان مصرف نوشیدنی های داغ و گرم در ظروف و لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف خطر ابتلا به سرطان را بدنبال دارد زیرا آن ها معتقدند که در اثر گرما ممکن است برخی از مواد شیمیایی و سمی و سرطان زا از ظروف پلاستیکی وارد محتویات داخل لیوان شود و وارد بدن فرد شود و زمینه مناسبی را برای ابتلا به انواع سرطان ها ایجاد کند اما برخی کارشناسان این مطلب را قبول ندارند. شرکت ما  ارائه دهنده انواع لیوان های کاغذی می باشد. این شرکت در نظر دارد تا بهترین محصولات خود را برای مشتریان عرضه نماید. رضایت مشتریان از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *