لیوان کاغذی درب دار

0 Comments

لیوان کاغذی درب دار مخصوص نوشیدنی گرم می باشد که قابلیت چاپ در طرح های اختصاصی و اندازه های مختلف دارد.

.لیوان کاغذی درب دار همچنین می تواند نی را به درون خود راه دهند. یکی از پرمصرف ترین نوع لیوان های یکبار مصرف می باشند .

لیوان کاغذی درب دار جهت مصارف دیگر از جمله صرف سیب زمینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی درب دار یکی دیگر از محصولات لیوان کاغذی اسدی می باشد که جهت راحتی مصرف کنندگان لیوان کاغذی تولید می شود. این محصول از دمای نوشیدنی درون لیوان حفاظت می کند و مانع ریختن ناگهانی آن به بیرون ظرف می شود، درب لیوان کاغذی همچنین باعث زیبایی چشم نواز لیوان کاغذی می شود و بسته به سلیقه مصرف کننده می تواند رنگ و طرح متفاوتی داشته باشد. این محصول همچنین می تواند در طرح های تبلیغاتی مورد درخواست مشتری تولید شود.

ویژگی جالب دیگر لیوان کاغذی در طراحی آن است که مانع سوختن دهان هنگام نوشیدن نوشیدنی داغ می شود، به این دلیل که در بالای آن قسمتی جداگانه برای نوشیدن تعبیه شده است. این ویژگی درب لیوان کاغذی در زندگی مدرن دارای اهمیت بالایی می باشد و به ویژه در کافی شاپ هایی که نوشیدنی های بیرون بر دارند مورد استقبال قرار گرفته است.

درب های لیوان کاغذی عموما به صورت رول های پلاستیکی در تولید به ساخت و بهره برداری می رسد. این درب ها برای دو نوع نوشیدنی سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی این درب ها به گونه ای است  که به راحتی با قرار دادن یک نی شما  نوشیدنی خود را بنوشید. درب لیوان کاغذی برای نوشیدنی های گرم به منظور کیپ شدن و محکم تر شدن درب مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف از تولید لیوان کاغذی درب دار

این درب ها به منظور جلوگیری از سوختن لب هنگام نوشیدن مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که قسمتی از درب با ارتفاع بلند تری از مواد بیشتری ساخته می شود. حفره ای که از طریق آن چای نوشیده می شود مانع از انتقال داغی نوشیدنی گرم به لب شما می شود. یکی دیگر از دلایل اصلی استفاده از این درب ها به منظور جلوگیری از ریختن نوشیدنی داغ است. این درب ها به راحتی  روی لیوان کاغذی کیپ می شود و مانع از ریختن مایعات داغ به بیرون از لیوان میگردد.

مزایای استفاده از درب لیوان کاغذی

استفاده از درب برای نوشیدنی های سرد و گرم و لیوان کاغذی دوجداره درب دار هر کدام مزایای جدا گانه ای دارد که به اختصار توضیح می دهیم.

مزایای درب های نوشیدنی های سرد

1 . مانع از ریختن نوشیدنی  می شود؛

2 . قسمتی از درب به منظور قرار دادن نی در نظر گرفته شده است تا شما به راحتی نوشیدنی خود را بنوشید؛

3 تولید درب نوشیدنی سرد به مراتب از درب نوشیدنی گرم ساده تر است، زیرا به صورت هموار روی ظرف قرار می گیرد؛

4 قالب های ساخت این گونه درب ها از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست؛

5 پوشش پلاستیکی که به عنوان درب لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد، مانع از آلودگی مواد غذایی شما می شود،

6 در صورتی که تمایلی به نوشیدن نوشیدنی خود نداشته باشید.  به لطف درب کاغذی می توانید نوشیدنی را بدون اینکه تغییری در مزه آن حاصل شود، در یخچال نگهداری کرد.

سفارش لیوان کاغذی درب دار / لیوان کاغذی دوجداره درب دار

انواع لیوان های کاغذی دوجداره برای سرو نوشیدنی مناسب کافی شاپ ها و رستوران ها و مصارف شخصی و… از دو لایه کاغذ تشکیل شده که بین آن یک لایه هوا برای جلوگیری از سوختن قرار دارد و همین امر موجب عایق بودن این لیون ها در مقابل نوشیدنی های گرم شده است. لیوان های دوجداره کاغذی از بهترین و مرغوبترین نوع کاغذ یعنی دایاموند ایتالیا و کرافت سوئد تولید و در اختیار بازار فروش برای مصرف کننده قرار میگیرد. سفارش لیوان کاغذی درب دار به صورت عمومی همان زمان امکان ارسال وجود دارد و برای سفارش اختصاصی حداقل هفت روز کاری زمان نیاز است.

لیوان کاغذی دوجداره درب دار

لیوان کاغذی به عنوان یک محصول یکبار مصرف جایگزین مناسبی برای انواع مدل های پلاستیکی است. این لیوان ها مانند دیگر تولیدات صنایع کاغذی در سایز و اندازه های مختلفی تهیه و تولید می شوند.
اولین و شاید مهمترین موضوع مورد بحث، جنس و مواد اولیه بکار رفته در تولید آنها است. کاغذ روکش دار پلی اتیلن ماده اصلی و در حقیقت پایه تولید لیوان کاغذی را شامل می شود. رول ها یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده هستند که اغلب برای کف لیوان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشهناد میکنم مقاله ما در مورد خصوصیات لیوان های دوجداره کرکره ا ی را بخوانید

bartarcup


مواد کاغذی خام که اغلب وارداتی نیز هستند، به وسیله دستگاه ها برش داده می شوند و طرح مورد نظر بر روی آنها چاپ می شود. به این نوع کاغذهای آماده جهت تولید لیوان، استروک می گویند.
استفاده از استروک ها با توجه به نوع و درجه کیفی لیوان ها بر حسب میزان گرماژ آنها صورت می گیرد. این گرماژها می توانند بین ۲۱۰ تا ۲۳۰ گرم متغیر باشند. گفتنی است که نوع گرماژ نیز اغلب بر اساس مقدار پوشش پلی اتیلن مورد نیاز برای تولید لیوان ها انتخاب می شود.

بهترین تولید کننده لیوان کاغذی

خریدار لیوان یکبار مصرف کاغذی با علم به این موارد می تواند همواره برترین و در عین حال مناسب ترین نوع لیوان را متناسب با نیاز مصرف کننده عرضه و به فروش رساند.

ادرس اینستاگرام ما

One thought on “لیوان کاغذی درب دار”

  1. The aim of this trial is to evaluate the effectiveness of tamoxifen as adjuvant therapy for ER ER О± PR negative, ER ОІ positive operable breast cancer patients by comparing the DFS and OS between tamoxifen group and placebo group and to determine whether the percentage of positive ER ОІ expression is associated with the response to the hormone therapy in breast cancer lasix iv to po ratio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *