درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید.برتر کاپ از سال 90 فعالیت خود را در زمینه ظروف کاغذی شروع نمود.و با لطف خدا کارنامه درخشانی را برای خودش دارد.مجموعه برتر کاپ میتواند با افتخار اعلام کند که بینظیر است در تولید لیوان دو جداره کاغذی.بی شک هدف  اصلی برتر محصولاتی با کیفیتی عالی میباشد که هم از نظر سلامت بی ایراد باشد و هم از حیث قیمت.بدین منظور تکیه اصلی  بر تولید محصولات با  کیفیت و با قیمت مناسب میباشد.

در این کارگاه نیروهایی خبره با مدیریت جناب فدایی مشغول به کار میباشند که در این زمینه از تبحر زیادی برخوردارند. در کل میتوانیم این مجموعه را به جرئت جمعی طلایی بنامیم.

تولید با سرعت بالا

با توجه به امکانات خوب ما در کارگاه تولیدی و کار کردن همزمان در چند خط توید سرعت کار ما به لطف خدا بالا میباشد.و ما در تولیدیمان اصلا خاموشی نداریم.

تضمین کیفیت

تمام تلاش ما بر این است که با توجه به تمام کمی ها و کاستی های موجود هیچ موقع کیفیت کار ما پایین نیاید و باعث رنجش خاطر مشتریان قدیمی و جدیدمان نشویم و همچنان در اوج کیفیت باقی بمونیم..

تحویل به موقع

خوش قول بودن از اصلی ترین تعهدات ما نسبت به مشتریانمان میباشد.ما بر اساس زمان کاری مشخص شده در قرار داد تحویل کار داریم.خیالتان بابت سفارشی که به ما دادید راحت باشد.